Gratulálunk!!

A Patrónus Lions Club Győr büszkén jelenti, hogy a Balatonfüredi Lions Club, mely mostanáig fiók klubként működött, független klubként bejegyzésre került!

A Patrónus 2019. februárban alapította a Balatonfüred Lions Club-t, akkor még fiók klubként, melynek tevékenységeit a kezdetektől támogatja.

A Balatonfüred Lions Club nagyon aktív volt már a klub alapításától kezdve. Tagja lelkesek, kreatívak, melynke köszönhetően folyamatosan újabb és újabb jószolgálati tevékenységeket szerveznek a városban, ezzel is példát mutatva a térség jótékonysági szervezeteinek.

Az elmúlt közel 2 év munkájának eredménye, hogy  a klub taglétszáma elérte azt a mérföldkövet, mely a klub föggetlenné válását lehetővé tette!

Nagy szeretettel gratulálunk a Balatonfüred Lions Clubnak - nagyon büszkék vagyunk Rátok és amit elértetek!!