Megalakult a Balatonfüred Lions Club

2019. február 18-án, hétfőn Balatonfüreden fiókklubként megalakult a Balatonfüred Lions Club. Köszönet az anya klub Győr Patrónus LC-nek és valamennyi közreműködőnek. Átadásra került a megelőző vakvacsora támogatói összege egy látássérültnek és egy sérült fiatalembernek.

Az alakuló ülést többek között megtisztelte dr. Solymosiné dr. Kiss Ilona PDG tagfejlesztési felelős, Szarvas Krisztina a Győr Patrónus Lions Club elnöke, valamint dr. Chrabák László kormányzó is.