Nagysikerű vakvacsora Győrben

A Győr Patrónus Lions Club szervezésében nagysikerű vakvacsora vendégei lehettek mind azok akik 2018 november 15-én  akik részt vettek ezen a programon.

A vacsorát nem csak a felszolgált ételek, hanem a rendezés magas színvonala tette felejthetetlenné. A rendezvényt megtisztelte dr Solymosiné dr Kiss Ilona volt kormányzó, Balogh Sándor zónaelnök dr Chrabák László kormányzó is.

A rendezvényen dr Chrabák László kormányzó köszöntötte a megjelenteket, valamint elismeréseket adott át.

Hogyan lehet Lions Club tag?