Online farsang a jószolgálat jegyében

A korlátozások nem vették el a győri Patrónus Klub kedvét a farsangtól, és 2021.február elején online jelmezversenyt hirdettek a Club Facebook oldalán felnőtt és gyermek kategóriában.

Bárki tehetett fel fotót az oldal bejegyzéseként a tavalyi vagy idei farsangi szezon legjobban sikerült fotóival.
A fotókat ellenőrzés után tették ki az oldalra, és a legtöbb "like"-t kapó képek vitték el a díjakat.

Szép számmal voltak jelentkezők, és Gesztenye, a klub látássérült tagjának segítő kutyája is kedvet kapott a játékra.

A gyermek kategória nyertese "Csipkerózsika" volt, aki 158 like-t kapott - nyereménye egy családi állatkerti belépőt nyert a Győri Állatkertbe.

A felnőtt kategória nyertesei a Karantén tenger kalózai voltak 136 like-kal - nyereményük egy kétszemélyes gyertyafényes vacsora a győri Komédiás Étterem jóvoltából.

Az akciónak jótékonysági célja is volt - az adományok teljes összegével egy vakvezető kutya képzését, nevelését támogatta a klub.