Rendhagyó club ülés online és személyes részvétellel

2020.május 27-én tartotta a Patrónus Lions Club első olyan ülését, melyen a tagok személyesen és online is részt vettek.

A győri Komédiás Étterem adott otthont az ülésnek. Jelen voltak a Balatonfüredi Lions Club tagjai is, és Müller Sándor jóvoltából többen az online térben Zoom alkalmazáson keresztül. Sikerült megbeszélni számos aktuális témát, többek között a Charter Night megrendezését is, melyet a tagok támogattak.

Hogyan lehet Lions Club tag?