Tri-Jumelage 2019.szeptember 12-15., Sopron

A Győr Patrónus Lions Klub tagjai is részt vettek a Sopronban megrendezett Tri-Jumelage-n, melynek házigazdája a Sopron Lions Club volt.

A programok során a résztvevők megismerkedhettek Sopron történetével, jelenével és jövőbeli terveivel, illetve városnéző sétán felfedezhették a város szépségét. Kirándulások során a környék nevezetességeit is megmutatták a házigazdák - a nagycenki Széchenyi-kastélyt, hajókirándulás keretében a Fertő-tó csodálatos környezetét és élővilágát, és a Páneurópai Piknik helyszínét is.